HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Deri ve saraciye ürünleri imalatının temel malzemelerinin her kalım malını bulundurmaya gayret ve özen gösteren YELKEN TİCARET gerek teknik altyapı olarak gerekse bilgi ve tecrübe olarak da sizlere destek olmayı görev edinmiştir. “İnsana hizmetin ibadet olduğu” kutsal kuralından hareketle YELKEN TİCARET’in mevcut müşterilere “Bizler sizlerin hizmet eriyiz” anlayışı olarak kabul ettiği bu misyon ve tutumlarından dolayıdır ki fazlasıyla memnun ve müteşekkir olduklarını her defasında ifade etmektedirler.

İmalat ve üretim noktasında saraciye deri ve yan sanayi ürünlerinde sunduğu profesyonel çözüm seçenekleriyle YELKEN TİCARET siz üreticilere yetecektir. Sektörde aranır bir işletme olması yolundaki özverili ve gayretli çalışmalarımız, müşterilerimizin memnuniyetlerini de görerek daha da ivme kazanmaktadır.

İşletmemiz YELKEN TİCARET imalat sorumluluğu altında titizlikle hizmet vermekte olan laboratuarı uzman ve donanımlı personelimiz ile de profesyonelce yanınızdadır. İletişim hizmetmlerinden istifadeyle sektörel her türlü ihtiyaçlarınıza çözüm seçeneklerini üretmekle olup, saraciye ve deri yan sanayi sektöründe olan katma değeriyle de hizmetinizde olmaktan gurur duymaktadır. Ticaretinizin ve kazancınızın berketli olması temennisi ile YELKEN TİCARET hizmetkarları olarak Allah’tan hayırlı işler dileriz.

Vizyon

VİZYON

2011 yılından beri faaliyette bulunan firmamız bugünlere çağdaş kalitede öncü ve güvenilir konumunu sürdürerek sektörümüzün çalışma hayatına faydalı çevresine duyarlı yeniliğe ve bilime açık sürekli öğrenen ve öğrettiğini paylaşan YELKEN TİCARET ' i oluşturmak kaliteli bir hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyeti ile en çok tercih edilen firma olmak temel hedefimizdir.MİSYONUMUZ

* Saygı ve dürüstlük çerçevesinde müşterilerimizin taleplerini yerine getirmek ...
* Müşteri ihtiyaçlarını hızlı etkin kaliteli çözümlerle karşılamak...
* Müşteri memnuniyetinde yarattığımız değeri istikrarlı bir biçimde arttırmak ...
* Çalışanlarımızı işlerinde en yüksek performansı gösterebilmeleri için teşvik etmek ...
* Hizmet kalitemizi önce yurt içi sonra uluslar arası standartlara ulaştırmak.

SM Slider
Yelken Ticaret
İnstagram
FTC YAZILIM
Bizi Takip Edin..

© 2015 Tüm Hakları Saklıdır. FTC YAZILIM